Konkurs z meekhańskiego pogranicza

Nie potrzebujemy specjalnych powodów, aby wrócić ponownie do Meekhanu. Ale skoro już się taki pojawił, to dlaczego nie uczcić go konkursem? Z okazji premiery najnowszego opowiadania Roberta M. Wegnera – „Jeszcze może załopotać” – serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie przygotowanym przez wydawnictwo Powergraph i fanpage Imperium Meekhańskie 🙂

Uczestnicy konkursu mogą wykazać się w aż trzech kategoriach:

1. Kategoria COSPLAY, w której zadaniem Uczestnika jest wykonanie stroju inspirowanego bohaterami „Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera oraz przesłanie zdjęcia osoby przebranej w ten strój. Można przesyłać dowolną liczbę prac konkursowych.

2. Kategoria GRAFIKA, w której zadaniem Uczestnika jest wykonanie dowolną techniką plastyczną grafiki powiązanej z „Opowieściami z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera. Można przesyłać dowolną liczbę prac konkursowych.

3. Kategoria SLOGAN, w której zadaniem Uczestnika jest napisanie inspirowanego „Opowieściami z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera krótkiego sloganu, z którym mogliby identyfikować się fani serii. Można przesyłać maksymalnie trzy prace konkursowe.

Wymagania: kreatywność i samodzielność.

Prace konkursowe przesyłać można do 6 października 2019 roku w formie e-maila na adres: imperium.meekhanskie@gmail.com w temacie e-maila wpisując „Konkurs z meekhańskiego pogranicza” z podaniem odpowiedniej kategorii, tj. „COSPLAY”, „GRAFIKA” lub „SLOGAN”,

bądź

– przy użyciu systemów przesyłania plików (np. WeTransfer lub Dropbox), przesyłając link na adres: imperium.meekhanskie@gmail.com w temacie e-maila wpisując „Konkurs z meekhańskiego pogranicza” z podaniem odpowiedniej kategorii, tj. „COSPLAY”, „GRAFIKA” lub „SLOGAN”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 października 2019 roku. Jury przyzna łącznie trzy Nagrody Główne, po jednej w każdej z kategorii, oraz łącznie sześć Wyróżnień, po dwa w każdej z kategorii:

1. Nagroda Główna w postaci kwoty pieniężnej 500 zł oraz w postaci pięciu dowolnie wybranych dostępnych książek wydanych nakładem wydawnictwa Powergraph.

2. Nagroda za Wyróżnienie w postaci pięciu dowolnie wybranych dostępnych książek wydanych nakładem wydawnictwa Powergraph.

Ponadto, jeśli nagrodzona praca zostanie wykorzystana przez Organizatora wypłaci autorowi dodatkową nagrodę w kwocie 500 zł tytułem zapłaty za przeniesienie praw autorskich.

Zatem warto!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie. Należy się z nim zapoznać przed przystąpieniem do konkursu. Warunkiem udziału jest przesłanie odpowiednich załączników. Serdecznie zapraszamy do masowego nadsyłania zgłoszeń.

Ku chwale Imperium!

Regulamin i załączniki dostępne do pobrania na stronie:
https://powergraph.pl/katalog/ksiazki/jeszcze-moze-zalopotac-opowiesci-z-meekhanskiego-pogranicza

eddy-klaus-BHNxfaeNCTI-unsplash