10 listopada 2020 r. swoją premierę ma „Antologia polskiego cyberpunka” – superprodukcja Empiku, w której znajdziecie najnowsze opowiadanie Roberta M. Wegnera „Serce strzygi” .

Gorąco zachęcamy wszystkich fanów do skorzystania z kodu cyber30 – aktywuje on Empik Go na 30 dni za darmo. Aby włączyć darmowy okres próbny, należy zarejestrować się na stronie empik.com i podpiąć kartę MasterCard/Visa, a następnie wpisać kod na stronie: http://www.empik.com/gofree

Kod cyber30 uprawnia do słuchania i czytania za darmo w aplikacji Empik Go przez 30 dni. Aplikację można pobrać zarówno ze sklepu Google Play, jak i z AppStore. Z abonamentu można zrezygnować w dowolnym momencie. W trakcie trwania okresu promocyjnego nie zostanie naliczona żadna opłata.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1103694363399833

„Antologia polskiego cyberpunka” to zbiór sześciu opowiadań z gatunku cyberpunk w formie superprodukcji audio oraz e-booka. Pięciu autorów – Paweł Majka, Łukasz Orbitowski, Robert Szmidt, Robert M. Wegner oraz scenarzysta komiksowy Tobiasz Piątkowski – napisało opowiadania, które przedstawiają wizję Polski w przyszłości, pełną nowych technologii i często starych problemów. Oczekujcie wartkiej akcji, ale też rozważań na temat „człowieczeństwo kontra technologia”.

O aspekt graficzny antologii zadbał Jakub Rebelka, rysownik mający na koncie m.in. okładki dla Marvela, a oprawę muzyczną wersji audio stworzył Steez83 z zespołu PRO8L3M.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://news.empik.com/115245-antologia-polskiego-cyberpunka-nowa-superprodukcja-empik-go